1. Cena występu we Wrocławiu i miastach oddalonych maksymalnie 200km od Wrocławia:

8100zł
Poprawiny: Nie obsługujemy (możemy przesłać namiary na sprawdzonego DJa)
Sala oddalona więcej niż 200km od Wrocławia: +600zł
Sala oddalona więcej niż 400km od Wrocławia: +1200zł


2. Długość naszego występu:

Podczas wesela zespół pracuje zawsze do godziny 3:00, ale nie dłużej niż 10 godzin i 30 minut licząc od przyjazdu gości oraz Pary Młodej na miejsce wesela (jeśli będzie wcześniej niż o 16:30 to nasz występ automatycznie skończy się wcześniej).
Od godziny 3:00 do godziny 4:00 puszczamy setlistę DJską – goście ciągle się bawią i mają możliwość puszczania swoich ulubionych piosenek (nagłośnienie ma podłączenie bluetooth oraz MP3). W tym czasie zespół Grajmofon pakuje instrumenty.

Istnieje możliwość wydłużenia czasu naszej gry – każda dodatkowa godzina to 1200zł
(o przedłużeniu musicie zdecydować najpóźniej 30min przed końcem gry zespołu a my musimy mieć jeszcze siłę dla was grać).


3. Koszty transportu:

Sala do 59km od centrum Wrocławia:
Transport w cenie występu.

Sala 60km i więcej od centrum Wrocławia:
Korzystamy z usług firmy transportowej – musicie zapewnić nocleg dla naszego kierowcy oraz obiad dla niego (my jako zespół nie potrzebujemy noclegu).
Koszt transportu to 1.8zł za każdy przejechany kilometr pomiędzy Wrocławiem a waszą salą weselna, licząc tam i z powrotem, ale nie mniej niż 350zł (np. sala oddalona 200km od centrum Wrocławia = 720zł kosztów transportu).


4. Co oferujemy:

Najwyższej jakości muzykę na Waszym przyjęciu weselnym. Zespół Grajmofon to 6 osób, aktywnie związanych z wrocławską sceną muzyczną.
Gramy zawsze w tym samym składzie – jeśli z przyczyn losowych ktoś musi zostać zastąpiony, to będzie to najwyższej klasy wrocławski muzyk.
Prowadzimy całe wesele od przyjazdu Pary Młodej na salę aż po koniec imprezy – konferansjerkę możemy prowadzić w trzech językach (polskim, angielskim i niemieckim).
Oprócz samego zespołu oferujemy Państwu profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie sceny i parkietu.


5. Rezerwacja terminu i podpisanie umowy:

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta to możemy zarezerwować wybrany przez Was termin na 3 dni. W tym czasie powinniśmy podpisać umowę. Przy podpisaniu umowy pobieramy 1000zł zadatku.

orkiestra weselna cennik wrocław